/


Poprzedni temat «» Następny temat
śmieszne przygody
Autor Wiadomo¶ć
Rozgadana
Psychodeliczna




Imię: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Doł±czyła: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wysłany: 2009-09-16, 10:13   Ĺ›mieszne przygody

Miał ktoś z was jakieś śmieszne przygody w kuchni ??
Jak tak to jakie ??
Zapraszam do dyskusji.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
xooy




Imię: Gosia.
Wiek: 114
Doł±czyła: 19 Sie 2009
Posty: 476
Sk±d: TrĂłjmiasto

Wysłany: 2009-09-16, 16:04   

kiedyś nie miałam miksera, i musiałam sama ubić pianę z jajek. a trochę tego było więc ubijałam ją dobre 40 min.
i się zasłuchałam w muzykę i wszystko skończyło na ziemi.
nie wiem, czy to jest śmieszne, ale ja wtedy płakałam ze śmiechu. : D
 
 
 
damager
Przyjaciel




Imię: PaweĹ‚
Wiek: 32
Doł±czył: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wysłany: 2009-09-16, 16:12   

Kiedyś gotowałem sobie ziemniaki i kompletnie o nich zapomniałem. Przypomniało mi się jakieś 1,5h od wstawienia. Zaraz szybko do kuchni, a tam nadymione, ledwo co widać, czuć samą spaleniznę (oczywiście jak tylko otwarłem drzwi od kuchni to zaraz w całym domu było czuć). Woda z ziemniaków wyparowała, ziemniaki całe czarne, garnek do kasacji. Ogólnie to jeszcze przez parę następnych dni było czuć efekt mojej 'pracy' ;p
_________________
 
 
herbatamalinowa




Imię: Sabina
Wiek: 31
Doł±czyła: 08 Lis 2009
Posty: 281
Sk±d: WÄ…brzeĹşno

Wysłany: 2009-11-15, 14:00   

Spałam w zeszłą sobotę, około 9:00 mama wychodziła do pracy i wołaniem do taty, mnie przebudziła "pamiętaj tylko o jajkach, żeby za chwilę wyłączyć!", zirytowałam się, zamknęłam drzwi od pokoju i poszłam spać dalej. O 12:30 budzę się, wychodzę zadowolona z pokoju, a tam czaaaaaaaaaaarno... Tata zapomniał wyłączyć jajek, były porozrzucane tylko po całej kuchni czarne skorupki, które przypominały węgielki. ; O
_________________
Hold on to me and never let me go...
 
 
 
myszka
bzzzz.... ;)




Imię: Izka
Doł±czyła: 05 Sty 2010
Posty: 1049
Sk±d: ide..

Wysłany: 2010-06-25, 11:40   

ja mialam tylko taki ze byly przygotwania do wesele i kuzyn ubiał w takim duzym garku bialka ;p
nom i ja wzielam drugi mikser ze mu pomoge tak mu pomoglam ze trzepacki wszystkie 4 zeszly sie w jedno ;p
musialam jechac od sklepu i kupowac ;p
_________________
"Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor - niech z naszych kości narodzi się mściciel."
 
 
Abarth
Terror. :D




Imię: Radek
Doł±czył: 26 Lip 2009
Posty: 368
Sk±d: Ĺ»ywiec

Wysłany: 2010-11-23, 20:54   

Tata mi opowiadał jak mój dziadek niekiedy nabroił w kuchni. :D Moja Babcia poprosiła Dziadka że jak przyjdzie z pracy to żeby przyprawił Kwaśnicę i odcedził ziemniaki no to Dziadek wziął się do roboty zamiast pieprzu do kwaśnicy wsypał cynamon a na dodatek ją odcedził, a ziemniak dalej w wodzie pływają. Raz mieli goście przyjść zamiast do Wódki wlać soku malinowego wlał soku z Buraków. <lol2> Oczywiście to było dobre 30 lat temu.
_________________
Nadzieje dał mi Bóg, Matka miłość, Ojciec siłę to nie czekam na cud w kolejce po zasiłek.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: