/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
Różowe! Głupie!
Autor Wiadomo
Słonek




Imi: Vanirr
Doczya: 02 Maj 2010
Posty: 91
Skd: Okolice Lublina

Wysany: 2010-06-27, 20:03   Różowe! Głupie!

Odwiedźcie mnie bo ja tego nie rozumiem , dlaczego dziewczyna ładna musi być głupia.
Osobiście nie lubię tapeciar, no ale dlaczego kiedy ludzie taką widzą mówią że jest od razu głupia i się puszcza
Albo jak ma dziewczyna ma dużo kolegów to jest od razu kur **
Tak samo jest z kolorem różowym, przecież to kolor jak każdy inny!
Bo wedle myślenia bardzo dużej ilości osób skoro lubię ten kolor to jestem pustą idiotką.
co kieruje takim myśleniem u ludzi?
 
 
Babol
Zielonooka




Imi: Kamila
Doczya: 24 Cze 2010
Posty: 127
Skd: z domku.

Wysany: 2010-06-27, 20:08   

To nie jest tak, że dziewczyna ładna jest głupia, ludzie wcale tak nie uważają. To widać po zachowaniu dziewczyny.
_________________
-Dlaczego Ty jesteś taka wyjątkowa?
- Bo 90% mnie to choroba psychiczna a 10% głupota, a reszta ma odwrotne proporcje.
 
 
Słonek




Imi: Vanirr
Doczya: 02 Maj 2010
Posty: 91
Skd: Okolice Lublina

Wysany: 2010-06-27, 20:12   

Babol napisa/a:
ludzie wcale tak nie uważają
różnie to bywa, zauważ że kiedy chce się "dogryźć" to coś w stylu -bo to blondynka -pada
 
 
Babol
Zielonooka




Imi: Kamila
Doczya: 24 Cze 2010
Posty: 127
Skd: z domku.

Wysany: 2010-06-27, 20:16   

Tak, no ale nie oszukujmy się ludzi uogólniają.
_________________
-Dlaczego Ty jesteś taka wyjątkowa?
- Bo 90% mnie to choroba psychiczna a 10% głupota, a reszta ma odwrotne proporcje.
 
 
VooDoo
Pan Parapsycho




Imi: Mateusz
Wiek: 32
Doczy: 26 Maj 2010
Posty: 316
Skd: Tarnobrzeg/Bydgoszcz

Wysany: 2010-06-27, 23:25   

Słonek napisa/a:
Odwiedźcie mnie bo ja tego nie rozumiem , dlaczego dziewczyna ładna musi być głupia.

Nie musi, mało kto tak uważa. Z resztą piękno jest kwestią względną.

Słonek napisa/a:
Osobiście nie lubię tapeciar, no ale dlaczego kiedy ludzie taką widzą mówią że jest od razu głupia i się puszcza

Stereotypy. Jednak nie znam osobiście żadnej inteligentnej tapeciary. Więc coś w tym musi być...

Słonek napisa/a:
Albo jak ma dziewczyna ma dużo kolegów to jest od razu kur **

Tak myślą tylko ludzie ograniczeni umysłowo. Z resztą w moim środowisku jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim poglądem, więc śmiem twierdzić, że jest to uogólnienie na wyrost.

Słonek napisa/a:
Tak samo jest z kolorem różowym, przecież to kolor jak każdy inny!

Jak z tapeciarami...
Od wszystkich przypadków są jednak wyjątki...
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2010-06-28, 10:37   

Słonek napisa/a:
Albo jak ma dziewczyna ma dużo kolegów to jest od razu kur **


Tutaj z tym się zgodzę bo wiem to po własnym przykładzie.
Zawsze się lepiej z gośćmi dogadywałam i w ogóle więcej przebywałam i przez takie coś przez pewien okres miałam taką opinie. :/

A co do reszty zależy od człowieka ja np nie twierdzę, że panna która ma tonę tapety jest od razu pusta. A różowego koloru nigdy nie lubiłam bo mi się po prostu nie podoba.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
basienka19921



Imi: Basia
Wiek: 31
Doczya: 10 Lip 2009
Posty: 15
Skd: Chełm

Wysany: 2010-07-31, 18:02   

Hmm nie kazda ładna jest odrazu jakas k**** albo poprostu glupia.Ocyzwiscie sa dziewczyny ktore maja tapety co nie miara i zachowuja sie jak te barbie ale to widac.To prawda.Pierwsze wrazenie robi duzo o dalszym postrzeganiu czlowieka.
 
 
 
paramour




Imi: Julka
Doczya: 28 Cze 2010
Posty: 297
Skd: z kosmosu .

Wysany: 2010-08-21, 15:37   

no ale mądra laska nie nałoży na siebie tone tapety , bo wie , że wyglada jak debil ; p
Rozgadana napisa/a:
Słonek napisał/a:
Albo jak ma dziewczyna ma dużo kolegów to jest od razu kur **

Tutaj z tym się zgodzę bo wiem to po własnym przykładzie.

ja tak samo. albo jak ide gdzie z kolega to od razu , że z nim chodzę.. wgl plotki są chore, a ludzie nie mają co robic tylko je wymyślają ; o
_________________
pluje na swoją naiwność . .
 
 
RocketQueen
czysty perwers




Imi: ewa
Zaproszone osoby: 2
Doczya: 12 Sie 2009
Posty: 1280
Skd: k-ce

Wysany: 2010-09-21, 21:16   

stereotypy, stereotypy.
znam mądre blondynki, znam mądre dziewczyny, które czasem wkomponują do swojego ubioru coś różowego.
ale nie znam ŻADNEJ dziewczyny z 5kg makijażu na twarzy, w szpileczkach, dupereleczkach, które się szanują i co ważniejsze - są inteligentne.
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imi: Karolina
Wiek: 32
Doczya: 18 Pa 2010
Posty: 881
Skd: lubuskie

Wysany: 2010-10-18, 21:56   

Słonek napisa/a:
Osobiście nie lubię tapeciar

moim zdaniem to ich sprawa. ja nie dyskryminuję nikogo. chyba, że dziewczyna ewidentnie chce udowodnić, że ma żwirek dla kota zamiast mózgu.

jeśli chodzi o ubiór. to akurat myślę, że daje prawo do oceniania z góry. mądra dziewczyna nie ubierze mini odsłaniającej 'atuty'
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
vous




Imi: Sylwia
Doczya: 24 Lis 2010
Posty: 225
Skd: Opole

Wysany: 2010-12-10, 20:13   

Ładna = głupia ? Może są zazdrośni?
 
 
unreal




Imi: unr
Pomoga: 3 razy
Doczya: 16 Lut 2012
Posty: 325
Skd: Znikąd

Wysany: 2012-03-31, 15:25   

Słonek napisa/a:
dziewczyna ładna musi być głupia.
Słonek napisa/a:
dziewczyna ma dużo kolegów to jest od razu kur **
Słonek napisa/a:
Tak samo jest z kolorem różowym (...) skoro lubię ten kolor to jestem pustą idiotką
Osobiście nie widzę tu żadnego powiązania, związku. Według mnie tworzenie uniwersalnych opinii o ludziach, których łączy jakaś cecha (włosy, ubiór, narodowość, itd) jest sporą ignorancją i nierzadko podchodzi pod ograniczenie, bo każdy człowiek jest inny i nie powinno się tak uogólniać.
Sama nie praktykuję oceniania ludzi ze względu na ich upodobania kolorystyczne, ilość znajomych ani nie dokonuję oceny inteligencji człowieka, mając przed sobą jedynie jego wygląd zewnętrzny. To dopiero głupota.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imi: Rozgadana
Pomg: 3 razy
Doczy: 15 Lut 2012
Posty: 478
Skd: Rozgadana

Wysany: 2012-03-31, 17:22   

Słonek napisa/a:
Osobiście nie lubię tapeciar, no ale dlaczego kiedy ludzie taką widzą mówią że jest od razu głupia i się puszcza
A kiedy widzisz chwiejącego się mężczyznę, to sprawdzasz go alkomatem, czy aby nie ma cukrzycy? Nie jest czasem tak, że ubolewając nad stereotypami dopuszczasz się hipokryzji?:D Fundament dla konstrukcji jest, choćby ilość straconego czasu, chociaż nie spotkałem jeszcze faceta, który wyzwałby od głupich za pudrogłowie. Owszem, oceniają, ale dopiero wtedy, kiedy otworzą usta, więc w czym problem? :crazy:
 
 
Ploaie



Imi: Ammit
Pomoga: 4 razy
Doczya: 17 Lut 2012
Posty: 429
Skd: Warszawa

Wysany: 2012-03-31, 17:34   

Słonek napisa/a:
co kieruje takim myśleniem u ludzi?
Stereotypy? W sumie to guzik mnie obchodzi czym tacy ludzie się kierują. Z drugiej strony te wszystkie uproszczone schematy myślenia nie biorą się z niczego.
 
 
Reebook




Imi: Bezimienna
Doczya: 31 Mar 2012
Posty: 4
Skd: wiesz?

Wysany: 2012-03-31, 21:16   

Według mnie to durne stereotypy,które zostały wymyślone przez wścibskich ludzi.Moje zdanie na ten temat jest takie,że nikogo się nie ocenia po wyglądzie.
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: