/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
prosto w oczy
Autor Wiadomo¶æ
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-05-18, 09:54   prosto w oczy

Jak siÄ™ czujecie gdy ktoÅ› patrzy wam prosto w oczy jak rozmawiacie ?
Peszy was takie coÅ› ?
Może lubicie jeżeli ktoś tak patrzy ? A sami jak robicie ?
_________________
 
 
rychu




Imiê: Marcin
Wiek: 36
Do³±czy³: 11 Maj 2011
Posty: 9
Sk±d: inÄ…d

Wys³any: 2011-05-18, 13:39   

Ja jestem bardzo nieśmiały, niestety. Dlatego patrzenie komuś prosto w oczy strasznie mnie peszy. Zwłaszcza jeśli rozmawiam z kimś, kogo mało znam. I analogicznie czuję się kiedy ktoś stara się patrzeć mi prosto w oczy ;P (co nie jest to dla niego łatwe przy moich unikach ^^). Generalnie chyba powinienem z tym walczyć, ale jakoś trudno sobie z tym poradzić. Zawsze mój wzrok ucieka gdzieś na bok.
 
 
 
Angel




Imiê: AÅ„.
Do³±czy³a: 23 Cze 2009
Posty: 1167
Sk±d: siÄ™ wzięłam?

Wys³any: 2011-05-18, 13:57   

Zależy z kim. Są osoby, z którym wręcz lubię się patrzeć prosto w oczy, mają coś niesamowitego w nich. Ale generalnie lubię utrzymywać kontakt wzrokowy z osobą z którą rozmawiam, wiem wtedy, że ta osoba mnie słucha.
_________________
Zabiorę Cię do takiego nieba, gdzie nawet anioły grzeszą... ;*



 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2011-05-18, 15:59   

Angel napisa³/a:
Zależy z kim. Są osoby, z którym wręcz lubię się patrzeć prosto w oczy, mają coś niesamowitego w nich.

U mnie również, ale jak ktoś mi się patrzy taki którego nie znam za bardzo albo coś w tym stylu to się peszę..
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Wyobraznia__




Imiê: Klaudia
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Kwi 2011
Posty: 1198
Sk±d: ...

Wys³any: 2011-05-18, 19:55   

Jeśli tego kogoś znam bardzo dobrze (chłopak, rodzice, bliska koleżanka) to nie przeszkadza mi to. Natomiast jeśli robi to osoba, którą poznałam niedawno albo zupełnie nieznajoma mi osoba, to wtedy się peszę. Wzrok mi jakoś sam ucieka w inną stronę, staram się to kontrolować, ale nie zawsze wychodzi tak jakbym chciała.
 
 
jasnowłosa



Imiê: Ewelina
Wiek: 29
Do³±czy³a: 09 Maj 2011
Posty: 62
Sk±d: Z Polski

Wys³any: 2011-05-20, 22:40   

Mnie nie przeszkadza, jak ktoś patrzy mi w oczy podczas rozmowy.Sama staram się zachować kontakt wzrokowy podczas rozmowy z każdym, niezależnie czy dobrze znam tą osobę, czy nie.
 
 
Bramka
Przyjaciel
Całość w normie




Imiê: Bramencja
Wiek: 31
Do³±czy³a: 14 Cze 2009
Posty: 875
Sk±d: Psycholandia

Wys³any: 2011-05-27, 14:46   

Zazwyczaj sama patrzę w oczy i również wolę, kiedy ktoś rozmawiając nie patrzy gdzieś po nogach, czy w inne strony, to rozprasza. I oczywiście nie mówię tu o wpatrywaniu się, bo to z kolei peszy i dziwnie się czuje.
_________________
"Niektóre wydarzenia odciskają się w nas tak głęboko, że stają się bardziej doniosłe dopiero długi czas później. Takie chwile jątrzą przeszłość, a przez to są zawsze obecne w naszych wciąż bijących sercach. Niektórych wydarzeń się nie wspomina, lecz przeżywa je od nowa."
R. Scott Baker
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2011-05-27, 17:48   

rychu napisa³/a:
Zawsze mój wzrok ucieka gdzieś na bok.

Trzeba to poprawić (;

Ja zawsze patrzę się w oczy. I przyznam, że nie lubię jak ktoś unika kontaktu wzrokowego. Odbieram to jako nieszczerość, albo brak szacunku do rozmówcy. Wiem, że ludzie bywają nieśmiali, ale to nie znaczy, że nie mogą 'krótkotrwale' patrzeć w oczy... (;
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
rychu




Imiê: Marcin
Wiek: 36
Do³±czy³: 11 Maj 2011
Posty: 9
Sk±d: inÄ…d

Wys³any: 2011-05-28, 02:09   

TrisHka napisa³/a:
Trzeba to poprawić (;

Próbuj ;>

TrisHka napisa³/a:
Ja zawsze patrzę się w oczy. I przyznam, że nie lubię jak ktoś unika kontaktu wzrokowego. Odbieram to jako nieszczerość, albo brak szacunku do rozmówcy. Wiem, że ludzie bywają nieśmiali, ale to nie znaczy, że nie mogą 'krótkotrwale' patrzeć w oczy... (;
To nie jest tak, że jestem nieśmiały więc o tak sobie latam oczami po suficie nie starając się nawet nawiązać kontaktu wzrokowego z odbiorcą ;P . Wręcz przeciwnie cały czas staram się to robić, więc jakieś tam 'krótkotrwałe' jak to nazwałaś kontakty wzrokowe następują ;p Aż tak źle nie jest, przynajmniej w moim przypadku ;> Po prostu niestety bardzo łatwo się peszę...
_________________
Gently, my mind escapes into the relaxing
world of pleasure, a pleasure that'll take
my mind off the reality of my life,
my past life... life as I know it now.
 
 
 
TrisHka
obłędnie, obłędna !




Imiê: Patrycha!
Wiek: 37
Do³±czy³a: 15 Gru 2010
Posty: 946
Sk±d: z daleka

Wys³any: 2011-05-28, 03:08   

rychu,zapraszam na nauki do mnie (; Gwarantuję pełne zadowolenie i już nic Cię nie speszy d;

Skoro próbujesz, to okej, myślałam, że w ogóle unikasz kontaktu wzrokowego (;
_________________
'Nie ma tego złego, coby mi nie wyszło.'
Życie jest proste, jak dwa metry drutu w kieszeni!

Dziubasku, Å‚apaj
 
 
karioka




Imiê: Karolina
Wiek: 31
Do³±czy³a: 22 Mar 2011
Posty: 852
Sk±d: MiejscowoÅ›ci

Wys³any: 2011-06-01, 17:03   

Nie lubię strasznie jak jakiś znajomy kolega coś się tak patrzy od razu robię się cała czerwona i denerwuje sie i wiadomo spuszczam wzrok całkiem gdzieś indziej..
Ale znów uwielbiam tak patrzyć w oczy mojemu chłopakowi.
_________________
 
 
Lilavati




Imiê: Olga Klara
Wiek: 32
Do³±czy³a: 02 Mar 2012
Posty: 124
Sk±d: WszechÅ›wiat

Wys³any: 2012-03-02, 13:00   

A ja czasem czuję z niektórymi nowopoznanymi ludźmi taką więź... wtedy uwielbiam patrzeć im prosto w oczy, trochę dłużej niż standardowo. Właściwie często tak właśnie jest. A już na pewno uwielbiam patrzeć w oczy ludziom, których szczególnie lubię.
_________________
To jest zbyt piękne, żeby nie mogło być prawdziwe :)
 
 
Cynamonka




Imiê: Klementyna
Do³±czy³a: 22 Lut 2012
Posty: 99
Sk±d: CzÄ™stochowa

Wys³any: 2012-03-02, 16:27   

W zasadzie kiedy kogoś poznaję najpierw zwracam uwagę na oczy, ale gdy ktoś patrzy w moje odruchowo uciekam wzrokiem. Oczywiście podczas rozmowy z kimś nie gapię się na paznokcie tylko w oczy tej osoby, ale w innych sytuacjach zbija mnie to z tropu :P
_________________
Fakty nie istniejÄ…, jedynie interpretacje.
 
 
Aveyron




Imiê: Martyna
Do³±czy³a: 21 Lut 2012
Posty: 228
Sk±d: zewszÄ…d

Wys³any: 2012-03-02, 17:02   

Jeśli ktoś patrzy się nieustannie prosto w oczy jest to nienaturalne i nie tyle mnie to peszy, ale denerwuje. Miałam kiedyś problem z kontaktem wzrokowym, na rzecz desek amatorskiego teatru musiałam to zwalczyć.
_________________
Jak to możliwe, dziwna dziewczyno,
że jesteś tak wieloma kobietami dla tylu ludzi?
Sylvia Plath
 
 
unreal




Imiê: unr
Pomog³a: 3 razy
Do³±czy³a: 16 Lut 2012
Posty: 325
Sk±d: ZnikÄ…d

Wys³any: 2012-03-02, 18:31   

Lubię kontakt wzrokowy, ale zbyt natarczywe wpatrywanie się jest nienaturalne i równie mocno mnie irytuje, co ciągłe patrzenie gdzieś w dal, ponad osobę, z którą się rozmawia.
_________________
Toż to absurd.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: