/


Poprzedni temat «» Nastpny temat
PODKŁAAAD AAAAA !!
Autor Wiadomo
Leokadies



Imi: Paulina
Wiek: 25
Doczya: 13 Maj 2012
Posty: 8
Skd: Yeovil

Wysany: 2012-11-08, 20:51   PODKŁAAAD AAAAA !!

Hey ... mam do was prozbe , a mianowicie odkąd wyjechałam do Brytanii zaczełam gonic za ich stylem, makijażem itp. ( ^.^ ) . Zauważyłam ze wszystkie angielki nosza tapete czyli tą zmore ^ fluid^. Od tego czasu dzien w dzien juz z przezwyczajenia mam ją na sobie.Bez niej czuje sie brzydka a nawet naga ; P. Moja skóra jest strasznie sucha w okolicy ust a na czole jest tłusta( O.x ) . Chce z tym skończyć ale wstydzie sie pokazac ludziom w takim stanie. Znacie jakies domowe przepisy czy maseczki zeby poprawic stan skóry? C ; Prosze o pomoc , dzieki z góry :* *** . tym tyrymmm tymm. <brawo>
 
 
 
cygaretka




Imi: Marta
Pomoga: 14 razy
Doczya: 19 Mar 2012
Posty: 865
Skd: znikąd.

Wysany: 2012-11-10, 00:11   

http://maseczki.8am.pl/index.php?go=domowe

tutaj są pomysły ;d
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Leokadies



Imi: Paulina
Wiek: 25
Doczya: 13 Maj 2012
Posty: 8
Skd: Yeovil

Wysany: 2012-11-10, 22:46   

Dziękuje ! :)

Let's do it bitches <cwaniak>
 
 
 
Lidia




Imi: Lidia
Wiek: 28
Doczya: 27 Gru 2012
Posty: 83
Skd: Opolskie

Wysany: 2013-01-08, 22:21   

Trochę za młoda jesteś jak na tapetę, no ale còż co kraj to obyczaj. Ps. Nie powinnas robic czegoś co jest modne a z czym nie czujesz siędobrze. To nie oznacza że masz swòj styl.tylko podążasz za tłumem...
_________________
"...Każdy chce mówić, nie każdy potrafi słuchać..."
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imi: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomoga: 3 razy
Wiek: 31
Doczya: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Skd: z daleka..

Wysany: 2013-02-23, 18:58   

Też wydaję mi się, że jak się malujesz to dla siebie a nie dla mody. I nie musisz się tapetować dlatego, bo tam każda panienka tak robi.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
sparkle




Imi: Michalina
Wiek: 28
Doczya: 08 Lut 2013
Posty: 54
Skd: Łódzkie

Wysany: 2013-02-24, 11:44   

Lidia napisa/a:
Trochę za młoda jesteś jak na tapetę, no ale còż co kraj to obyczaj.

Zgadzam się.
Masz dopiero 14 lat, po co już niszczyć sobie skórę? Wiesz jak będziesz wyglądać za kilka lat przez to?
Rozumiem, że tam jednak mocny makijaż to często podstawa, ale nie musisz się do tego upodabniać. Lepiej jest być sobą, a nie wzorować się na innych.

Jeśli tak bardzo chcesz to może zamiast podkładu powinnaś pomyśleć o kremie tonującym lub kremie BB? Dają podobny efekt, ale nie niszczą tak cery i tworzą takiej 'maski'.
_________________
Nawet jeśli wszyscy już w ciebie zwątpili
Pokaż że się mylili
 
 
kuku.na.muniu




Imi: Marta
Doczya: 25 Mar 2013
Posty: 79
Skd: Śląsk

Wysany: 2013-03-25, 12:25   

To rzeczywiście bardzo wcześnie na podkład. Ja zaczęłam go używać w wieku 22 lat, wcześniej nie czułam takiej potrzeby. Może zamień podkład na jakiś lekki puder? Myślę, że to Ci zdecydowanie wystarczy na dobry początek.
 
 
caramellatte



Imi: Anna
Doczya: 21 Maj 2013
Posty: 6
Skd: Warszawa

Wysany: 2013-06-15, 23:09   

maseczka nawilżająca happy per aqua - nawilża i pomaga wyrównać fakturę skóry. + krem BB! na lato jak znalazł, a o wiele lżejszy od cieżkiego fluidu :)
 
 
Wywietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: