/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Brak znajomych przez przeszłość.
Autor Wiadomo¶æ
malfra



Imiê: Dominika
Wiek: 29
Do³±czy³a: 27 Sie 2012
Posty: 6
Sk±d: Giżycko

Wys³any: 2012-08-27, 17:33   Brak znajomych przez przeszÅ‚ość.

Kiedyś miałam wielu znajomych ale przez moją przeszłość wszyscy z dnia na dzień się odwrócili,odeszli.Stali się moimi wrogami,nie chce nawet tych znajomości odnawiać,godzić się bo prawdziwi przyjaciele nie odchodzą,zostają mimo wszystko,zawsze. Chciałabym poznać kogoś nowego,nawet poznałam kilka osób ale gdy dowiedzieli się o mnie kilka rzeczy.olali tak po prostu.
_________________
Jakie życie ,takie wspomnienia
 
 
melissa



Imiê: Aleksandra
Do³±czy³a: 27 Sie 2012
Posty: 6
Sk±d: WrocÅ‚aw

Wys³any: 2012-08-27, 18:31   

Jeśli ktoś olewa cię za twoje błędy z przeszłości, a nie stara sie ich zrozumieć i uszanować nie jest ciebie wart. Powinnaś podnieść głowę do góry i otaczać się ludźmi którzy będą doceniać cię za to jaka jesteś. Uśmiechaj się i nie bój zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał się z Tobą przyjaźnić
_________________
To tylko krok by pomyśleć i się cofnąć zatrzymać w gardle słowo ,które może kogoś dotknąć.
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 20:00   

Poznawaj dalej ludzi. Trafisz w końcu na takich ludzi, którzy Cię zaakceptują. Keep going...
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-27, 20:35   

Oriflamme napisa³/a:
Poznawaj dalej ludzi. Trafisz w końcu na takich ludzi, którzy Cię zaakceptują. Keep going...


A gdzie według ciebie (ja) mam poznawać nowych ludzi?
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 20:45   

szymoniks napisa³/a:
A gdzie według ciebie (ja) mam poznawać nowych ludzi?

Może jestem w błędzie i coś się od godziny 10 zmieniło, ale jak dziś rano wychodziłem na miasto, to jeszcze istniały galerie, księgarnie, puby, bary, boiska, parki sportowe...
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-27, 20:50   

Oriflamme napisa³/a:
szymoniks napisa³/a:
A gdzie według ciebie (ja) mam poznawać nowych ludzi?

Może jestem w błędzie i coś się od godziny 10 zmieniło, ale jak dziś rano wychodziłem na miasto, to jeszcze istniały galerie, księgarnie, puby, bary, boiska, parki sportowe...


Ale ja nie mieszkam w mieście! 40% Polaków żyje poza miastem.
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 21:04   

szymoniks napisa³/a:
Ale ja nie mieszkam w mieście! 40% Polaków żyje poza miastem.

Lecz - jeżeli mnie moja wiedza nie byli - to żyjemy w Polsce, gdzie odległości między miejscowościami to kwestia 10-100 km. Nie jest to Mongolia, czy Kazachstan, gdzie odległości wynoszą po 400-700 km.
Dla informacji - przejechanie ponad 100 km autobusem to koszt - ze zniżką dla uczniów - niespełna 17 zł. Tak więc spokojnie można zawsze pojechać do miasta.
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-27, 21:10   

Oriflamme napisa³/a:
szymoniks napisa³/a:
Ale ja nie mieszkam w mieście! 40% Polaków żyje poza miastem.

Lecz - jeżeli mnie moja wiedza nie byli - to żyjemy w Polsce, gdzie odległości między miejscowościami to kwestia 10-100 km. Nie jest to Mongolia, czy Kazachstan, gdzie odległości wynoszą po 400-700 km.
Dla informacji - przejechanie ponad 100 km autobusem to koszt - ze zniżką dla uczniów - niespełna 17 zł. Tak więc spokojnie można zawsze pojechać do miasta.


Wiem o tym i jestem w mieście bardzo często.
Jednak nie podejdę do innej osoby i nie zacznę z nią rozmawiać, bo jestem nieśmiały :P Chyba że akurat siedziałaby obok mnie :D A wybieram restauracje a nie bary. A na dyskoteki nie chodzę, bo nie lubię.
 
 
Oriflamme




Imiê: Merc
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2012
Posty: 80
Sk±d: Kalisz

Wys³any: 2012-08-27, 21:51   

szymoniks napisa³/a:
Jednak nie podejdę do innej osoby i nie zacznę z nią rozmawiać, bo jestem nieśmiały :P Chyba że akurat siedziałaby obok mnie :D

To co za problem, byś Ty usiadł obok niej i zaczął z nią rozmawiać?
szymoniks napisa³/a:
A wybieram restauracje a nie bary.

Do restauracji ludzie idą się najeść, a nie poznawać nowych ludzi. Do tego służy bar/pub - idziesz posłuchać muzyki, poznać nowych ludzi, napić się czegoś.
szymoniks napisa³/a:
A na dyskoteki nie chodzÄ™, bo nie lubiÄ™.

Masz jeszcze imprezy, domówki, koncerty, występy, festyny i całą masę innych rzeczy, gdzie można poznać ludzi. Jest też kino, teatr, opera, muzeum, galerie, wystawy oraz cała masa innych rzeczy.
_________________
"Ograniczeń [w nauce] nie znamy, a możliwości zapierają dech w piersiach." - C. Venter
 
 
 
Toony




Imiê: Radek
Wiek: 28
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 52
Sk±d: mazowieckie

Wys³any: 2012-08-27, 22:40   

malfra napisa³/a:
gdy dowiedzieli siÄ™ o mnie kilka rzeczy.olali tak po prostu.


a mogłabyś powiedzieć czego się o Tobie dowiedzieli? Myślę, że od tego musimy zacząć.
_________________

 
 
Unloved




Imiê: Patrycja
Do³±czy³a: 26 Sie 2012
Posty: 9
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-27, 23:27   

Szymoniks bez przesady, ale podejść chociażby w bibliotece do jakiejś osoby i zapytać się jaką poleca książkę to chyba nie jest wielki wyczyn, czy jest?
Nie rozumiem Twojego toku myślenia.
_________________
"Jeśli sprawisz, że ludzie pomyślą, iż są myślący, to cię pokochają; ale jeśli naprawdę zmusisz ich do myślenia, znienawidzą cię."
 
 
Toony




Imiê: Radek
Wiek: 28
Do³±czy³: 20 Sie 2012
Posty: 52
Sk±d: mazowieckie

Wys³any: 2012-08-27, 23:36   

szymoniks napisa³/a:
A wybieram restauracje


McDonald to nie restauracja! <bezradny>
_________________

 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-28, 13:25   

Unloved napisa³/a:
Szymoniks bez przesady, ale podejść chociażby w bibliotece do jakiejś osoby i zapytać się jaką poleca książkę to chyba nie jest wielki wyczyn, czy jest?
Nie rozumiem Twojego toku myślenia.


Mieszkam na wsi, a nie pojadę do miasta żeby założyć kartę biblioteczną po to, żeby poznać nowych ludzi :P
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-08-28, 13:42   

szymoniks napisa³/a:
Mieszkam na wsi, a nie pojadę do miasta żeby założyć kartę biblioteczną po to, żeby poznać nowych ludz
Założenie takiej karty to nic wielkiego. I nie musisz tylko po to, ale także żeby coś ciekawego przeczytać. Najłatwiej jest biadolić, a z żadnej rady nie chcesz skorzystać. Siedź dalej i płacz, na pewno będzie Ci lepiej.
 
 
szymoniks



Imiê: Szymon
Wiek: 26
Do³±czy³: 09 Sie 2012
Posty: 220
Sk±d: dolnoÅ›lÄ…skie

Wys³any: 2012-08-28, 21:47   

Monia* napisa³/a:
szymoniks napisa³/a:
Mieszkam na wsi, a nie pojadę do miasta żeby założyć kartę biblioteczną po to, żeby poznać nowych ludz
Założenie takiej karty to nic wielkiego. I nie musisz tylko po to, ale także żeby coś ciekawego przeczytać. Najłatwiej jest biadolić, a z żadnej rady nie chcesz skorzystać. Siedź dalej i płacz, na pewno będzie Ci lepiej.


Jeśli mam czytać to kupuję, albo pożyczam w tutejszej bibliotece. Różnica między biblioteką na wsi i w mieście jest taka, że na wsi nie ma w niej ludzi.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: