/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Dlaczego miewam "psycholne" sny?
Autor Wiadomo¶æ
Katssumi



Imiê: Olga
Wiek: 30
Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2009
Posty: 24
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2009-10-31, 19:54   Dlaczego miewam "psycholne" sny?

Psycholne- moje słowo
tak jak w temacie
_________________
Życie jest jak kwiat popieprzony solą.
 
 
 
kuba.k94



Imiê: kuba
Wiek: 30
Do³±czy³: 17 Lip 2009
Posty: 101
Sk±d: BiaÅ‚ystok

Wys³any: 2009-10-31, 22:42   

123456789
  
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-11-01, 08:11   

heh szczerze nikt chyba tego nie będzie wiedział dlaczego masz takie sny. A można wiedzieć jakie między innymi o czym ??
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-11-01, 21:45   

Nie przejmuj się, ja też mam bardzo często nienormalne sny ;)
_________________
 
 
Katssumi



Imiê: Olga
Wiek: 30
Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2009
Posty: 24
Sk±d: Kraków

Wys³any: 2009-11-05, 16:09   

miewam sny o seksie , o śmierci albo że występuje gdzieś całkime nago co się dzieje??

[ Dodano: 2009-11-06, 17:00 ]
Tak.Więc powiem kilka przykładów.Dwa tygodnie temu śniło mi się że lecę samolotem całkiem sama i jakiś starszy dziad się do mnie przysuwa i mówi;
-Jak się masz słonko?
Komentarz:Czy to jest normalne?
***
Jestem na dyskotece i śni mi się że mam siedem lat.No i nagle lampa na mnie spada . Nie umarłam a gostek który robił coś przy lampie:
-Nic pani nie jest?
Komentarz:Sen do dupy.
Co mam robić.Byłam u psychologa szkolnego i powiedział mi że tak może się dziać zwłaszcza jak mamy jakieś przeżycie.Jakie?Że dostałam -5 z majcy?No proszę was!
_________________
Życie jest jak kwiat popieprzony solą.
 
 
 
Troy




Imiê: laleczka.
Do³±czy³a: 18 Lis 2009
Posty: 90
Sk±d: z półki.

Wys³any: 2009-12-06, 11:55   

niektórzy mają tendencję do tego, żeby tworzyć sobie problemy, jeśli takowych
nie mają. sny to sny, jeśli np. biegałabyś na golasa naprawdę, wtedy zgodziłabym się
z tym, że masz problem a póki coś jest snem, nie ma co się martwić.
sny to fikcja, możesz w nich robić najgłupsze rzeczy. jeżeli ten starszy facet
spytałby tak w realu, może miałabyś powód do niepokoju.
jeśli śni Ci się, że spadasz, to spadaj sobie spokojnie, to tylko sen.
wyimaginowany świat i wyimaginowany problem.
_________________
zostałam stworzona bez udziału mojej woli
w podziemiach tajnej fabryki coca coli
 
 
stokrotka.



Imiê: Sylwia .
Do³±czy³a: 05 Lut 2010
Posty: 812
Sk±d: wiesz... ;)

Wys³any: 2010-03-27, 21:25   

hm.. myślę, że to Ci przejdzie.. nie wiem, ja osobiście bym się cieszyła, że mam ciekawe noce :)
pozdrawiam
_________________
i co z tego.. ? xd
 
 
Megalomania
Przyjaciel




Imiê: Karolina
Wiek: 32
Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2010
Posty: 881
Sk±d: lubuskie

Wys³any: 2010-10-18, 21:47   

ja mam niemal codziennie. są po prostu dziwne. co więcej, pamiętam je bardzo dokładnie.
-wczoraj śniło mi się, że murzyn sprzedawał mi zieloną rękawicę kuchenną.
-dzisiaj śniłam o tym, jak przez kąpiel w morzu zaraziłam się boreliozą (nie mam zielonego pojęcia co to za choroba), co zdiagnozowała moja matematyczka.

poza tym często śnią mi się jakieś wypadki, osoby oraz oczywiście moje ukryte pragnienia.
_________________
ile to razy nawet nie wierząc spotykamy się w innym świecie
 
 
Jubar



Imiê: ---
Do³±czy³: 26 Gru 2010
Posty: 288
Sk±d: huhu

Wys³any: 2011-02-11, 12:37   

Schizowate sny pokazują nam jak jednocześnie bogatą, szeroka i zrytą wyobraźnię mamy. Oczywiście nie mylimy ich z koszmarami, tylko z jakimiś absurdami, nonsensami i głupotami. Już tak jest, ze gdy śnimy to wszystko wydaje nam się tam normalne, no co mój sąsiad lata traktorem, które ciągną wielkie żółwie ninja. No normalka, ale jak się zbudzimy to dopiero wtedy mamy z tego polew lub zrytą psychikę.
Ja pamiętam swoje 2, najbardziej zryte sny, jakie kiedykolwiek miałem. I wątpię czy ktoś mnie przebije (nawet z ta zielona rękawicą kuchenną, sprzedawaną u murzyna :P ).
1. Sen z dzieciństwa. Śniło mi się, ze gonił mnie wielki zegar wahadłowy w korytarzu w jakimś domu, po czym chwyciłem go i wrzuciłem do pudełka płatków śniadaniowych przy oknie. Nie było to wielkie pudełko tylko zwykłe, randomowej jak na takie pudełko wielkości, kartonowe, płaskie pudełko.
2. Parę lat temu mi się przyśnił. Robię sobie co koło domu i nagle na plac wjeżdża czerwone Ferrari F40, z którego po chwili wyskakuje arab z nożem. Goni mnie dookoła domu. W pewnym momencie potykam się i upadam na trawnik, ten wskakuje na mnie, wbija mi nóż w pośladki i ściska je tak, ze z nich krew sie leje. Wtedy sie właśnie budzę.

<co jest>
 
 
JezusMoimPanem



Imiê: Karoolina
Do³±czy³a: 09 Mar 2012
Posty: 9
Sk±d: z domuu xdd

Wys³any: 2012-03-09, 20:45   

bo może masz problemy z psychiką????? nie wiem, najlepiej zapytaj si ejakiegos specjalisty np takiego od snow czy cos.........
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-09, 21:31   

Sama miewam absurdalne, jakoś się przyzwyczaiłam.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
jelczurr




Imiê: &#1098;
Wiek: 50
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 417
Sk±d: ug

Wys³any: 2012-03-10, 10:09   

Nie przebijecie mojego snu, w którym szedłem szeroką, lubelską aleją, lato, ciepło, 3 w nocy, latarnie świecą, ze mną jakieś bliżej niezidentyfikowane dziewczę, w tle słychać chorą piosenką na melodię "Szu szur szur" z kretyńskim tekstem o wrzodach żołądka, która stopniowa staje się coraz głośniejsza, i tak idziemy w tym w śnie, i dziewczę koniecznie musi przejrzeć się w lusterku, bo coś tam, przy sobie nie miała, a niedaleko stał zaparkowany samochód, i zajrzała do lusterka bocznego, ja też zajrzałem, a gdy zajrzałem, to ze zwierciadła wyskoczył na mnie duch psa.
 
 
Monia*




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 411
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-03-10, 12:32   

jelczurr, na pewno? :P

Mnie się różnie dziwne, głupie i chore sny śnią. Np. babcia wyleciała zza obrazu z siekierą i mnie ganiała. Albo brat umarł i takiego trupka nosiłam na rękach, kupowałam bułeczki i go karmiłam. Trupy wystawały z ziemi i próbowały mnie do niej wciągnąć. Dużo było takich chorych snów. Mama kazała mi pić melise na noc :crazy:
 
 
dż.



Imiê: Olga
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 33
Do³±czy³a: 20 Lut 2012
Posty: 1013
Sk±d: Kleve

Wys³any: 2012-03-10, 14:29   

jelczurr, słabe :crazy:

Nie wiem dlaczego, ale ciągle ostatnio kiedy przyjeżdżam do rodzinnego domu, budzę się co godzinę i cięzko mi odróżnić sen od rzeczywistości. Są tam absurdalne zlepki moich dni, spraw, męczące cholernie.
_________________
'Padniemy, ale przyznaj, że z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle.'
 
 
Jamaica




Imiê: Monika
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 23 Lut 2012
Posty: 271
Sk±d: Skalne Podhale

Wys³any: 2012-03-10, 22:10   

sny są normalne. Mi się śnią naziści, III wojna światowa, albo jak podrywał mnie mój profesor od WOKu, molestował mnie seksualnie, albo uprawiam seks z kobietą, albo widzę mojego psa w agonii. To tylko sny. Ukryte strachy, nadzieje itp.
_________________
,,(...)Nie znam roli, którą gram.
Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.
O czym jest sztuka, zgadywać muszę wprost
na scenie. (...)"

W. Szymborska
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: