/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
Przesuniêty przez: Rozgadana
2012-03-14, 10:06
Peja
Autor Wiadomo¶æ
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-29, 11:18   Peja

Peja - Ryszard Andrzejewski ur. 17 września 1976 roku w Poznaniu znany również jako Onomato, Onomatopeja, Rychu Peja SoLUfka, Charlie polski raper. Pomysłodawca grupy muzycznej Ski Skład w której występował w latach 2000-2004 oraz Slums Attack powstałej w 1993 roku. Laureat Fryderyka, nagrody polskiego przemysłu fonograficznego w 2002 roku. Współpracował z takimi wykonawcami jak: Bolec, Wiśnix, Medi Top, Włodi, Hemp Gru, WWO, Sweet Noise, Donguralesko oraz Nagły Atak Spawacza[2]. W 2001 Andrzejewski wystąpił w filmie dokumentalnym zatytułowanym Blokersi w reżyserii Sylwestra Latkowskiego.
http://www.youtube.com/watch?v=vCRCEwvOnH4

SÅ‚uchacie go ??
Co o nim sÄ…dzicie ??
Zapraszam do dyskusji.
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
Kodex




Imiê: Robert
Do³±czy³: 23 Wrz 2009
Posty: 18
Sk±d: Knurów

Wys³any: 2009-09-29, 11:42   

Słucham jego muzyki, nie słucham go bezpośrednio.
Facet potrafi tylko rapować, bo poza tym to pierdoli. Choć mam szacunek do tego że miał ciężko, ale sam wiem jak to jest, więc nie pokazuje tego wszem i wobec. Staram się unikać takich agresorów jak on.
_________________

***
Pomocny.
 
 
 
Rozgadana
Psychodeliczna




Imiê: Gabriela
Zaproszone osoby: 26
Pomog³a: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³a: 11 Cze 2009
Posty: 8509
Sk±d: z daleka..

Wys³any: 2009-09-30, 07:57   

Ale i tak się dużo zmienił..
A co do tego koncertu to fakt trochę go poniosło..
Lubię jego nutki a zwłaszcza piosenkę, którą napisał do swojej matki "Na Serio Kochana Mamo"
_________________
"Przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej ch**ów niż ja frytek. Amen "

 
 
damager
Przyjaciel




Imiê: PaweÅ‚
Wiek: 31
Do³±czy³: 27 Sie 2009
Posty: 583
Sk±d: Kraj kwitnÄ…cej pyry

Wys³any: 2009-10-03, 12:05   

Jak dla mnie nie jest istotne kim jest, co robi - niespecjalnie mnie to obchodzi. Dla mnie istotne jest to, co tworzy. A piosenki ma naprawdę świetne. Btw, podobnie było z Jacksonem, też wszyscy go krytykowali jako człowieka, że pedofil itp, ale przyznacie, że artystą był genialnym.
A Peja w niejednej piosence pokazał, że nie jest takim totalnym idiotą, za jakiego go wszyscy uważają. Fakt, w ZG bo poniosło trochę, ale praktycznie całe życie spędził w przestępczej dzielnicy, nie miał praktycznie nic, to jednak jakiś ślad musiało pozostawić. I na pewno, jak to powiedziała Rozgadana, nie jest już tym samym człowiekiem co kiedyś. Zmienił się pod wieloma względami, ale jak już mówiłem, niektóre ślady pozostaną do końca życia.
_________________
 
 
Pastelowa




Imiê: Eliza
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Do³±czy³a: 20 Wrz 2009
Posty: 827
Sk±d: :P

Wys³any: 2009-10-03, 20:32   

Rozgadana napisa³/a:
SÅ‚uchacie go ??


Nie słucham ich .
_________________
Gdy zło przestaje nas przerażać, zaczyna kusić.
 
 
ciapkowaty
Jupi jej..




Imiê: Damian
Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Do³±czy³: 10 Sie 2009
Posty: 1118
Sk±d: brać na piwo

Wys³any: 2009-10-06, 09:57   

slucham go super nuty ma
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: