/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
sex-kilka pytań
Autor Wiadomo¶æ
marcin_torf



Imiê: Marcin
Do³±czy³a: 02 Cze 2012
Posty: 2
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-02, 01:00   sex-kilka pytaÅ„

Witam za kilka dni zamierzam uprawiać sex 1 raz z dziewczyną i trochę się niepokoję.Mam kilka pytań:

1 Jak się do tego przygotować? Masturbować się przed sexem?
2 Ile powinienem "wytrzymać" w partnerce,żeby nie było wstydu? Ile czasu jest normą?
3 Czy podczas sexu napletek musi być całkowicie zdjęty z żołędzia?
4 Czasem jak się masturbuję to moja skóra na członku jest strasznie sucha i czuję dyskomfot podczas dotykania żołędzia.Czy to normalne? Czy mozna to załagodzić używając jakiś olejków?
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-02, 10:51   

marcin_torf napisa³/a:
Masturbować się przed sexem?
Lol, po co? Jeśli sam się doprowadzisz to po zabawie.
marcin_torf napisa³/a:

2 Ile powinienem "wytrzymać" w partnerce,żeby nie było wstydu? Ile czasu jest normą?
Rany... Nie ma czegoÅ› takiego jak norma w tym temacie... Ile wytrzymasz, tyle wytrzymasz.
Cytat:
4 Czasem jak się masturbuję to moja skóra na członku jest strasznie sucha i czuję dyskomfot podczas dotykania żołędzia.Czy to normalne? Czy mozna to załagodzić używając jakiś olejków?
Przecież Twój członek sam się nie nawilży. Nie musi być to od razu olejek.
 
 
marcin_torf



Imiê: Marcin
Do³±czy³a: 02 Cze 2012
Posty: 2
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-02, 13:04   

Dobra jeszcze jedno pytanko: Gdy będę miał wytrysk to będę dalej w stanie kochać się z moją dziewczyną czy już nie?
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-02, 13:34   

Raczej nie, ale niektórzy faceci mówią, że potrafią. Na logikę, jak się doprowadzisz to jesteś w stanie od razu jechać dalej?
 
 
pioter0




Imiê: Piotr
Pomóg³: 3 razy
Wiek: 31
Do³±czy³: 24 Maj 2012
Posty: 322
Sk±d: PoznaÅ„

Wys³any: 2012-06-02, 23:14   

marcin_torf napisa³/a:
Witam za kilka dni zamierzam uprawiać sex 1 raz z dziewczyną i trochę się niepokoję


Planowany seks? Nieznane mi pojęcie :D Od zawsze wiedziałem, że najlepsza jest spontaniczność. U mnie planowanie kończy się stresem, brakiem wiary w sukces. Mój pierwszy raz był całkowicie spontaniczny i wbrew pozorom, stereotypom trwał bardzo długo. Może to przez to że dziś duża ilość nastolatków i w tym nie ukrywam ja, przed pierwszym razem oglądała filmy dla dorosłych :D Trzecie i czwarte pytanie skłania mnie do namysłu ile Ty masz lat? Bo nie ukrywajmy są troche z poziomu pierwszej gimnazjum.
 
 
Borcejn
Rozgadana



Imiê: Rozgadana
Pomóg³: 3 razy
Do³±czy³: 15 Lut 2012
Posty: 478
Sk±d: Rozgadana

Wys³any: 2012-06-03, 00:17   

Ploaie napisa³/a:
Przecież Twój członek sam się nie nawilży.
Jak to nie? To chyba jakiś ubogi w funkcje członek albo galerian w pracy po godzinach. :crazy:
 
 
Ploaie



Imiê: Ammit
Pomog³a: 4 razy
Do³±czy³a: 17 Lut 2012
Posty: 429
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2012-06-03, 00:23   

Borcejn napisa³/a:

Jak to nie? To chyba jakiś ubogi w funkcje członek albo galerian w pracy po godzinach. :crazy:
Jak widać ubogi skoro go boli :P
 
 
atos



Imiê: RafaÅ‚
Do³±czy³: 26 Lut 2012
Posty: 12
Sk±d: rzeszow

Wys³any: 2012-06-09, 21:39   

Borcejn napisa³/a:
Jak to nie? To chyba jakiś ubogi w funkcje członek albo galerian w pracy po godzinach. :crazy:


Jezeli członek jest nie nawilżony a facet ma problem jak w pytaniu numer 3, to ma czesciowa stulejke. Wtedy członek jest nienawilżony, a napletek nie zsuwa sie całkowicie a nawet jesli sie zsuwa to boli. Jesli tak jest to cwiczenia w wannie, a jesli to nie pomoze to do urologa bo sie zrazi do seksu.

Cytat:
1 Jak się do tego przygotować? Masturbować się przed sexem?

Jesli nie mas problemow z erekcja to po ki czort?

marcin_torf napisa³/a:
Gdy będę miał wytrysk to będę dalej w stanie kochać się z moją dziewczyną czy już nie?

Po 15 minutach odpoczzynku powinienes byc w stanie

marcin_torf napisa³/a:
2 Ile powinienem "wytrzymać" w partnerce,żeby nie było wstydu? Ile czasu jest normą?


Normy nie ma, ale jesli byłyby problemy z zbyt krótkim stosunkiem z Twojej strony to nastepnym razem pol h przed stosunkiem wypij pol litra wody. Powinno pomoc ;)

Powodzeni i czekam na relacje, najlepiej foto :P
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: