/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
kobieta i płacz przy swoim mężczyźnie /chłopaku, żenada ?
Autor Wiadomo¶æ
Marinka666



Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 21 Sty 2013
Posty: 2
Sk±d: Zielona Góra

Wys³any: 2013-02-19, 00:47   kobieta i pÅ‚acz przy swoim mężczyźnie /chÅ‚opaku, żenada ?

Ostatnio się tak zastnawiam, czy często kobiety płacza przy swoich facetach ? na przykład : jak to oni nas olewają, lekceważą czy obrażają
Czy to tylko ja jestem takim wybrykiem natury, który nie potrafi sobie poradzić z własną bezradnością i wyraża ją poprzez płacz (niechciany ! którego nie umiem powstrzymać)
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-02-19, 09:51   

Jak się z chłopakiem tak poważnie pokłócę, albo on mnie zrani to owszem płaczę, ale kiedy zostaję sama.
Przy chłopaku to płaczę z innych powodów, bo nie wyobrażam sobie, że on mnie obraża i poniża, a ja sobie płaczę jak cielak.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
jadziula



Imiê: Jadzia
Pomog³a: 1 raz
Wiek: 54
Do³±czy³a: 22 Sty 2013
Posty: 36
Sk±d: Warszawa

Wys³any: 2013-02-19, 13:13   

Nigdy ale to nigdy nei płacz przy facecie!!! Lepiej odczekac aż wyjdzie
 
 
Michal080
Antagonist




Imiê: MichaÅ‚
Wiek: 27
Do³±czy³: 05 Kwi 2012
Posty: 167
Sk±d: Z Krypty 34

Wys³any: 2013-02-19, 15:12   

Taką reakcją powinien być raczej gniew (liść w twarz np.), płacz ewentualnie po fakcie. Jednak jak dziewczyna potrzebuje oparcia, ciepła, posłuchania, zrozumienia, lub coś przeżyła to wydaje mi się że płacz przy chłopaku jest jak najbardziej na miejscu. Chłopak od razu dostaje sygnał żeby działać.
_________________
"Strach i przerażenie to zupełnie nie to samo. Strach popędza, zmusza do działania, tworzenia. Przerażenie paraliżuje ciało, blokuje myśli, pozbawia ludzi człowieczeństwa." - Metro 2034
 
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 15:38   

Ja uważam taki płacz za całkowicie uzasadniony. Jeżeli związek jest poważny, a dwie osoby darzą się miłością nie widzę przeszkód by pokazywać swoje uczucia i emocje. Przecież o to chodzi, prawda? Nasz luby powinien być naszym opiekunem i kochankiem, więc dlaczego miałby nie wiedzieć, że nas zranił? Płacz to ludzka rzecz, więc nie powinniśmy się z tym chować i ukrywać. Co więcej - płacz uświadomiłby kochasiowi, że zagalopował się za daleko i pora powrócić. Chyba nie ma nic gorszego niż łzy własnej dziewczyny i myślę, że to daje facetowi do myślenia.
 
 
Marinka666



Imiê: Alicja
Do³±czy³a: 21 Sty 2013
Posty: 2
Sk±d: Zielona Góra

Wys³any: 2013-02-19, 18:39   

Seventh Sign, jakoś najbardziej Twoje słowa tu utożsamiają się z moją sytuacją i poglądami na to

hmm widzę jednak, że różni ludzie mają różne opinie na ten temat

fajnie jest jak się konroluje płacz, mi to nie wychodzi wgl, mozę taki tym ze mnie i już, no trudno
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2013-02-19, 19:33   

Ja np. mam taki charakter, że jak ktoś mnie zrani to na początku reaguję gniewem i gdybym miała płakać przy facecie z jego powodu to chyba musiałabym upaść na głowę wcześniej. Prawda jest taka, że on i tak wie, że jak wróciłam do domu to pochlipiałam do poduszki, ale przy nim nie ma mowy o łzach rozpaczy.
Chyba, że ogółem potrzebuję pocieszenia z innego powodu to bez krępacji mogę sie zalewać łzami :crazy:
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Seventh Sign
.



Imiê: ---
Zaproszone osoby: 1
Pomog³a: 1 raz
Do³±czy³a: 27 Sty 2013
Posty: 300
Sk±d: ---

Wys³any: 2013-02-19, 23:01   

Marinka666, Nie powinnaś się aż nadto przejmować. Jest Twoim facetem, pewne rzeczy powinien zrozumieć : )

cygaretka, Haha, no to mamy podobnie. Ja najpierw gdy dochodzi do jakiejkolwiek kłótni z kimkolwiek najpierw się awanturuje, a jeżeli sprawa zajdzie za daleko dopiero później płaczę. Jeszcze nikt nie zranił mnie tak bardzo żebym publicznie pokazywała łzy.
 
 
Martikali



Imiê: marta
Do³±czy³a: 22 Sty 2013
Posty: 32
Sk±d: wawa

Wys³any: 2013-02-20, 14:19   

Kiedyś płakałam teraz tego nie robię by nie pokazywać swojej słabości.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: