/


Poprzedni temat «» Nastêpny temat
co sÄ…dzicie?
Autor Wiadomo¶æ
supcini



Imiê: Sandra
Do³±czy³a: 03 Maj 2012
Posty: 1
Sk±d: to wiem?

Wys³any: 2012-05-03, 12:38   co sÄ…dzicie?

Otóż jakieś pół roku temu przeglądając profil mojej koleżanki na nk spodobał mi się jej kolega. Postanowiłam do niego zagadać. Od tego czasu spotkaliśmy się 2 razy. Okazało się też, że jest on dobrym kolegą mojego brata. Problem w tym, że nigdy nie ma czasu się odezwać, zawsze to ja pierwsza muszę pisać, czasami szybko odchodzi z gadu pod pretekstem nauki. A kiedy już do niego napiszę to nagle zawsze chce się spotkać, mimo, że najpierw jest w stanie milczeć nawet dwa, trzy tygodnie. Ostatnio zaprosiłam go na ślub kuzyna i oczywiście odmówił, pod pretekstem nauki. Potem mi wyznał, że bał się, że mnie zrani, bo wydaje mu się, że ja chcę czegoś więcej. Po tygodniu napisał mi, że sam nie wie czy chciałby się ze mną przyjaźnić, czy być ze mną.
Co sądzicie o jego zachowaniu? Czy nie wydaje wam się to podejrzane, że najpierw tak długo jest w stanie milczeć, bo ma tyle nauki, a potem przy każdej okazji zaprasza mnie na spacer, do kina, itp. Co sądzicie o tym, że najpierw bał się, że mnie zrani, a potem napisał, że sam nie wie jakie chce mieć relacje ze mną? A może pisze ze mną tylko ze względu na wspólnych znajomych? Ogólnie piszcie wszystko co myślicie na jego temat.
 
 
cygaretka




Imiê: Marta
Pomog³a: 14 razy
Do³±czy³a: 19 Mar 2012
Posty: 865
Sk±d: znikÄ…d.

Wys³any: 2012-05-04, 22:05   

Moim zdaniem koleś ma Cię gdzieś. Nie pisz do niego, jeśli będzie chciał to niech się sam się postara teraz.
_________________
Zrób, coś dla nas, skończ kłamać, co ćpałaś.
 
 
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Wersja do druku

Skocz do: